10 filmat më të shkarkuar të javës dhe trailerat përkatës

Pan

10 filmat më të shkarkuar në BitTorrent, që kryesojnë tabelën këtë javë, janë: ‘Pan’ pasuar nga ‘The Martian’. ‘The Intern’ kompleton tre të parët.

Këtë javë ka pesë filma të rinj në tabelë. ‘Pan’ është filmi më i shkarkuar i javës. Të dhënat për tabelën javore për filmat më të shkarkuar janë mbledhur nga TorrentFreak dhe është vetëm për referencë informuese dhe arsimore. Të gjithë filmat në listë janë BD/DVDrips.

1. Pan

(Herë të lexuara: 290)

About Blertina Koka

Universiteti i Tiranës, Fakulteti Histori-Filologji

Check Also

Ja si i shpërthen iPhoni në dorë

Ky është rasti i parë i publikuar ku shfaqen problemet e para me iPhone 7.Por …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *