10 këngët më të dëgjuara, dhjetor 2015

10-këngët-më-të-dëgjuara-dhjetor-2015

“Billboard.com”, një ndër faqet e internetit më të klikuara dhe më të vizituara në botë, publikon çdo muaj një listë me këngët më të dëgjuara të momentit, duke u bazuar tek sondazhet, klikimet dhe shitjet e albumeve muzikore. Nga një mori albumesh, këngëtarësh, rrymash dhe trendëve të kohës, Billboard ka përzgjedhur këto këngë dhe artistë në dhjetëshen e parë për muajin dhjetor 2015:

1. Hello – Adele

(Herë të lexuara: 349)

About Blertina Koka

Universiteti i Tiranës, Fakulteti Histori-Filologji

Check Also

Ja si i shpërthen iPhoni në dorë

Ky është rasti i parë i publikuar ku shfaqen problemet e para me iPhone 7.Por …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *