5 faqe ku ju mund të ndërtoni websitin tuaj falas

Tani me rritjen e kërkesës në treg çdo biznes duhet të ketë faqen e tij.Por krijimi i një faqeje webi mund t’ju kushtojë shtrenjtë.Ja 5 website ku ju mund të porosisni apo ta ndërtoni atë shumë lehtë dhe falas, por edhe për ta hostuar atë live në internet.

1.Wix.com (www.wix.com)

2.000webhost.com(000webhost.com)

3.x10Hosting.com(x10Hosting.com)

4.Weebly.com(Weebly.com)

5.AwardSpace.com(AwardSpace.com)

(Herë të lexuara: 144)

About JWebZ

Check Also

Robotët e vegjël tërheqin objekte 2000 herë më të rëndë se vetë pesha e tyre

  Inxhinjer nga universiteti Stranford  kanë krijuar disa modele robotësh të quajtur “Micro Tugs” të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *