Aksesor shtesë për të mos ju humbur kufjet AirPods

Spigen-AirPods-cable-796x398

Megjithëse kufjet e Apple AirPods duken impresionuese me veçorinë e tyre të ndezjes dhe fikjes në mënyrë automatike, me ndalimin e muzikës sapo ju t’i hiqni nga veshi dhe opsionin për t’ju lejuar t’i përgjigjeni telefonatave, ekziston mundësia që t’i humbisni shpejt miqtë tuaj me wireless.

Kompania e prodhimit të aksesorëve Spigen ka ndërtuar një kabull me çmim 10 dollarë cili mund të lidhë kufjet tuaja, kështu që ata nuk do të humbin kollaj.

Ky është një çmim i vogël për të mbrojtur investimin tuaj prej 160 dollarësh, por është gjithashtu absurde të blesh një aksesor të tillë sidomos pas shpenzimit të një doze parash për të blerë një teknologji ‘me wareless dhe me stil’.

Spigen-AirPods-cable-case

(Herë të lexuara: 58)

About Edla Zaganjori

Check Also

Robotët e vegjël tërheqin objekte 2000 herë më të rëndë se vetë pesha e tyre

  Inxhinjer nga universiteti Stranford  kanë krijuar disa modele robotësh të quajtur “Micro Tugs” të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *