Aplikacioni Musical.ly ka tani opsionin Live.ly

Aplikacioni i njohur Musical.ly ka tani një opsion për të filmuar live ku ti mund të ndash momentet e tua me të tjerët.Tani mund të shohësh këdo live me Musical.ly.Musical.lz ka rreth 17 milion përdorues në të gjithë botë ku ata postojnë video me muyikë dhe lëviyje kërcimi.Njësoj si me opsionin live të Instgram ti mund të komentosh live gjithashtu.Musical.ly vazhdon të ketë miliona përdorues.Së shpejti Musical do të vijë gjithashtu me një update të ri muajin tjetër dhe shpresojmë që Musical të vazhdojë të fitojë audiencën e publikut.

(Herë të lexuara: 95)

About JWebZ

Check Also

Tani mund të luani Minecraft në Nintendo Switch

Minecraft mbërrin më në fund tek Nintendo Switch, tani me ndryshime të reja.Prodhuesit e Minecraft …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *