Big Brother VIP së shpejti

Së shpejti pritet të startojë spektakli më i ri ‘Big Brother VIP’ në Top Channel.

Ky format vjen përsëri nga kompania Endemol. Një format i reaizuar dhe në shumë 
vende të botës ku ka rezultuar me shumë sukses.

Ka qenë Ledion Lico ai që i ka bërë promocionin e Big Brother Albania Vip me anë të 
një vidoje në rrjetet sociale.Pjesa tjetër ngelet enigmë. Nuk është zbuluar kush do jenë banorët Vip të këtij edicioni.
Ka aludime te shumta por pa filluar nuk mund të themi asgjë.
Mendohet se do e prezantojë Ledion Lico. Meqe ishte ai që njoftoi për startimin e këtij
reality show.

Nuk na ngelet gjë tjeter vetëm të presim gjer në njoftim të dytë për të mësuar më teper.

(Herë të lexuara: 131)

About Webmaster

Check Also

Kënga më e shkurtër ‘PPAP’, vendos një rekord të ri Guinness.

Këngëtari Japonez Piko-Taro ka bërë një rekord botëror Guinness me këngën e tij virale PPAP …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *