Cana nis stërvitjen tek Nantes

515

Lorik Cana i është bashkuar ekipit të Nantës. Ai ka zhvilluar seancën e parë stërvitore me skuadrën që firmosi një kontratë 2 – vjeçare në ditën e fundit të merkatos. Kapiteni i Kombëtares aty gjen një tjetër shqiptar, Ermir Lenjanin.

Lorik Cana rikthehet në kampionatin francez pas 6 vitesh pasi më parë ka luajtur për Pari Sen Zhërmenin dhe Marsejën, ku u bë edhe kapiten.

Cana gjatë karrierës së tij është aktivizuar edhe me Sandërlandin në Angli, Gallatasarain në Turqi dhe Lacion në Itali.

 

Burimi: TV Klan

 

(Herë të lexuara: 201)

About Armand Plaku

Check Also

A do të thyhej një Hoverboard nga një hedhje prej 30 metër?

Një tjetër Yotuber i quajtur WillitBREAK 2 ka bërë një tjetër eksperiment hedhje, por këtë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *