Dhurata më e mirë për ditëlindjen e Pink!

pink1

Është e sigurtë se ajo ka kaluar pushimet më të mrekullueshme, dhe festimet kanë vazhduar të martën, kur Pink mbushi plot 36 vjeç.

Këngëtarja e famshme është fotografuar në Nju Jork me bashkëshortin e saj, Carey Hart, 40 vjeç dhe vajzën e tyre 4-vjeçare, Willow.

Sigurisht bashkëshorti nuk kishte harruar t’i bënte dhuratë këngëtares së hitit “Try”, duke i dhuruar një çantë rozë me dhurata dhe një tullumbac në formë ylli.

Por kush ishte dhurata më e mirë për Pink? Ajo e vajzës së saj. “Willow më lejoi të bëja gërshet flokët e saj për ditëlindjen time dhe më bërtiti gati pesë herë”, shkruan në Twitter këngëtarja.

 

Burimi: Top Channel

 

(Herë të lexuara: 681)

About Armand Plaku

Check Also

Big Brother VIP së shpejti

Së shpejti pritet të startojë spektakli më i ri ‘Big Brother VIP’ në Top Channel. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *