Dizajni i ri i laptopit Porsche ёshtё si njё libёr qё mund tё rrotullohet 360 gradё

 

Porsche Dizajn ka njoftuar dizajnin e saj  më të ri 2-në-1 sot në kongresin botëror të celularëve të quajtur “Book One” dhe “Surface Book”. Pajisja  Windows-10 Pro  përfshin një kamera 5-megapixel  me një sensor infra të kuq për prerjet përmes dritares  “Hello”.

Book One gjithashtu ka një stilolaps dixhital djathtë të pajisjes.Ja vlen të përmenden programet e kompjuterave të vegjël  që ka  gjasa të jenë  bërë nga kuantet, një kompani që po ashtu ndihmoi të prodhojë tabletat “Fire Amazon”.

Dallimi kryesor mes Book One  dhe Surface Book,  përveç pamundёsisё  pёr tё humbur Dizajnin e logos së Porsche, është se ekrani i Book One është i  ndashëm , si siperfaqja e librit , ai gjithashtu mund të rrotullohet 360 gradë.  Siperfaqja e Librit nuk mund ta bëjë këtë.

Book One do të kushtojë 2.495$, ndërkohë që është duke u prodhuar në SHBA , Book One pritet të dalë në treg në prill të 2017-s.

(Herë të lexuara: 53)

About Elisabeta miraka

Check Also

Tableti i ri Mi Pad 3

Xiaomi Mi Pas 3 më në fund pritet të vijë në treg.Mi Pad 3 vjen me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *