DreamPad, jastëku i ëndrrave tuaja!

download-2

Dreampad është jastëku i cili ndihmon në uljen e stresit si dhe garanton përmirësimin e gjumit.

Shumica teknologjive në lidhje me  gjumin sot ofrojnë vetëm matjen e gjumin tuaj. Ne kemi diçka që në të vërtetë ju ndihmon të flini rehatshëm.

Dreampad luan muzikë me teknologji  Intrasound ™, i cili konverton zërin në vibracione të buta që udhëtojnë direkt në veshin tuaj të brendshëm. Ky proçes sinjalizon sistemin nervor për t’u çlodhur, qetëson trupin tuaj dhe mendjen. Është i sigurt dhe i rehatshëm për të gjitha moshat.Versioni origjinal i Dreampad u projektua si filllim veçanërisht për fëmijët.

download-1

 

 

 

(Herë të lexuara: 55)

About Armela Malaj

Check Also

Tashmë Samsung Galaxy S8 juaj mund të kthehet në një kompjuter personal

  Samsung Galaxy S8 ka vendosur të lancojë më së fundi edhe një risi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *