EmoFix, pajisja e cila ju mundёson tё realizoni selfie pa prekur telefonin tuaj

 

Selfie! Tё gjithve ne na pёlqen tё bёjmё selfie e video tё ndryshme, por tё arrish tё bёsh selfie e video tё mira jo gjithmon ёshtё e lehtё. Por tani mos humbni asnjё moment magjik, dhe pёrmirёsoni eksperiencat tuaja tё fotografimit me EmoFix. Ju mund tё realizoni foto mahnitёse tё selfie dhe video pa prekur fare telefonin tuaj.

EmoFix ёshtё e vetmja pajisje selfie qё tё gjithё ёndёrrojnё ta kenё. Ne e bёmё atё pёr shkak tё problemeve qё hasin  mё sё shumti pёrdoruesit e telefonave ndёrkohё qё ata bёjnё foto dhe regjistrojnё video. Nuk ka  rёndёsi nёse ju doni tё realizoni njё selfie spektakolare, tё pёrfshiheni nё njё grup selfie foto, apo doni tё regjistroni njё video. Emofix ёshtё zgjedhja ideale pёr nevojat tuaja.

EmoFix i cili lidhet me anё tё bluetooth me telefonin tuaj  realizon foto perfekte EmoFix ka disa karakteristika qё e bёjnё shumё special. Emo ёshtё rezistent ndaj ujit, mund tё bёjё foto ndёrkohё qё ju jeni duke lёvizur, gjithashtu edhe mund tё realizojё foto nёn ujё, ka njё bateri tё pёrjetshme dhe ёshtё super rezistent ndaj goditjeve

EmoFix  ёshtё njё pajisje e vogёl dhe elegante. Ju mund ta mbani me vete kudo qё tё shkoni, sepse pёrshtatet nё portofolin tuaj, nё xhep, nё ҫantё edhe nё mbajtёsen tuaj tё ҫalsave.Tani mundeni nё mёnyrёn mё tё lehtё qё momentet tuaja mё tё bukura tё zgjesin pёrgjithmonё me EmoFix, i cili vjen pёr ju vetёm 35$

 

 

(Herë të lexuara: 85)

About Elisabeta miraka

Check Also

UNBOXING: Alcatel 3V

Pajisja Alcatel 3v është prezantuar zyrtarisht disa muaj më pare dhe ngadalë – ngadalë po e gjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *