Galaxy Tab S3

Samsung ka njoftuar se do të lançojë produktin në Korenë jugore, më 11 maj.

Është e mundur që firma ka shtyer lansimin e këtij produkti në mënyrë strategjike për shkak të debutimit të shumëpritur të Galaxy S8.

Galaxy Tab S3 ka ekran Super AMOLED prej 9.7 inç me rezolucione prej 1536×2048 pikselë, procesorin Snapdragon 820 dhe RAM memorien prej 4GB.

Përveç këtyre specifikave, Tab S3 do të ketë kamerën kryesore prej 13MP, dytësoren me 5MP dhe baterinë gjigante prej 6,000 mAh.

(Herë të lexuara: 105)

About JWebZ

Check Also

UNBOXING: Alcatel 3V

Pajisja Alcatel 3v është prezantuar zyrtarisht disa muaj më pare dhe ngadalë – ngadalë po e gjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *