Jim Belushi bashkohet me motrat Ora

jim

Rita Ora është ndjerë akoma edhe më shumë krenare kur ka parë prezencën e Jim Belushit në turin e saj, për promovimin e këngës “Body On Me”.

Ora nuk ka humbur kohë për ta postuar këtë foto në Instagram ku shkruan: “Kur gjeneratat bashkohen sëbashku”. Më pas ka falenderuar aktorin Belushi për mbështetjen që i ka dhënë përgjatë koncertit.

Menjëherë kanë komentuar fansat e këngëtares, duke shprehur krenarinë e tyre për bashkimin e shqiptarëve dhe mbështetjen që i japin njëri – tjetrit në eventet e tyre profesionale.

Koncerti i saj i radhës u zhvillua në Los Angeles, në të cilin ka patur pafund ndjekës. Fotot e publikuara në rrjetet sociale tregojnë një Ritë shpërthyese dhe plot energji.

Burimi: TV Klan

(Herë të lexuara: 161)

About Armand Plaku

Check Also

Big Brother VIP së shpejti

Së shpejti pritet të startojë spektakli më i ri ‘Big Brother VIP’ në Top Channel. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *