Laptopi më i hollë nga HP,HP Spectre.

spectre_saf_gallery_zoom1
HP Spectre i ri është konsideruar të jetë notebook-u më i hollë deri më sot. Pajisja përmban disa karakteristika të reja që me të vërtetë e bëjnë këtë laptop të dalë i veçuar nga pjesa tjeter.

Spectre përmban proçesore Intel Core i5 dhe proçesorë Core i7.Ky laptop ka një trashësi 10.4mm i cili konkuron Apple MacBook me trashësinë 13.1mm. Apple MacBook  fiton në peshën e pajisjes e cila shkon ne 2lbs e krahasuar meHP Spectre’s 2.45lbs.Ekrani 13 inç përmban një rezolucion 1920×1080.

Me një dizajnin 10.4mm unik mahnitës, i kombinuar me performancën mbresëlënëse e  i5 Intel ® Core ™ ose i7 , ky laptop luksoz është plotësisht i papërmbajtshëm.

Tastiera e Spectre ka drita të cilat sigurojnë ndriçim të mirë, kur ju keni nevojë për të reduktuar ndriçimin në dhomë për takime biznesi, prezantime, etj.

 

spectre_saf_gallery_zoom2

spectre_saf_gallery_zoom3

.

(Herë të lexuara: 167)

About Armela Malaj

Check Also

Tashmë Samsung Galaxy S8 juaj mund të kthehet në një kompjuter personal

  Samsung Galaxy S8 ka vendosur të lancojë më së fundi edhe një risi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *