“Lëkura e artë e krokodilit” dizajni më i ri për iphone 7

Eshtë gjithmonë interesante të shohësh sesi emrat e markave të mëdha përpiqen të bëhen pjesë në tregun fitimprurës të Iphone.

Kur krokodili kohët e fundit zgjodhi nga mbështjellësit më të mirë për Iphone 7, shumica e zgjedhjeve kushtonte rreth 20$ deri 35$. Kjo sigurisht duket dicka e arsyeshme për dicka që duhet të duket bukur dhe në të njëjtën kohë mbron telefonin tuaj nga goditjet dhe gërvishtjet .

Sigurisht, në qoftë se ju keni para për të shpenzuar dhe ju pëlqen ideja e mbështjellës  së iPhone tuaj në diçka që kushton shumë herë më shumë se vetë celulari, atëherë Louis Vuitton është i gatshëm për t’ju ndihmuar të shkundni portofolin tuaj.

Shtëpia e modës këtë javë zbuloi katër raste të reja “Eye-trungu” për iPhone 7 dhe 7 Plus, të projektuara në nder të origjinës së Louis Vuitton. Më e shtrenjta prej të katër aksesorëve ishte “lëkura e artë e krokodilit”. Me atë cmim kaq të shtrenjtë ju ndoshta mund të ju duhet të blini një mbështjellëse tjetër për ta mbajtur atë.

Më shumë se një mbulesë mbrojtëse, kjo deklaratë e re e Nikolase vendos “lëkurën e artë të krokodilit” si aksesori përfundimtar më në modë i sezonit.

(Herë të lexuara: 62)

About Elisabeta miraka

Check Also

UNBOXING: Alcatel 3V

Pajisja Alcatel 3v është prezantuar zyrtarisht disa muaj më pare dhe ngadalë – ngadalë po e gjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *