Mos e humbisni këtë laptop Dell inpiration 2 në 1 për vetëm 399$ (20% ulje)

Nëse jeni duke kërkuar transportueshmërinë e një tableti por keni nevojë për fuqinë e një kompjuteri  , laptopi 2 në 1 është mënyra e duhur. Ata kanë të përfshirë në paketë fuqinë dhe performancën e laptopit, por janë të dizenjuar për tu kthyer mbrapa dhe për tu konvertuar në një tabletë. Këta laptop të konvertueshëm varionin në një varg cmimesh por tani ju mund të bëni tuajin një Dell inspirion 15-inҫ për vetëm 400$.

Dell inspirion2 në 1 vjen për ju me një procesor intel core 3, RAM 4G,dhe një prekje LED me rezolucion 1080p. Me një procesor intel core ,faqet e internetit, lojrat aplikimet dhe më shumë, ana e përthyer në një krah lëviz me një shpejtësi mbreslënëse. Ju gjithashtu do të shijoni një jetëgjatësi të baterisë shumë më gjatë se laptopët e tjerë, gjë e cila ju lejon ju ta merrni laptopin 2 në 1 me ju në lëvizje, pa kërkuar vazhdimisht për një prizë energjie.

Në sajë të rrotullimit 360 gradë, ky laptop Dell përmban katër mënyra të ndryshme. Shkoni nga shkrimi në vëzhgim dhe përfitoni nga ekrani i madh 15.6 inҫ. Shfaqja lejon një shikim me kënd të gjërë dhe ka një rezolucion 1.920 nga 1,080 i cili ofron një pamje të freskët, të detajuar dhe lejon shikimin e detajuar  të ekranit nga cdo pozicion. Ekrani LED tregon cilësinë e fotos premium , kartë grafike HD. Përveҫ nivelit të lartë të cilësisë së fotos cilësia audio është gjithashtu më e mirë se më parë.

Wi Fi e integruar dhe lidhja e bluetooth e siguruar që ju të mund të qëndroni të lidhur vazhdimisht. Teknologjia dual Band wireles ofron Wi Fi të shpejtë në një gamë të zgjeruar , i cili ju lejon të reduktoni ngadalësimin   dhe të shijoni lundrimin apo të bisedoni gjatë dhe pa ndërprerje. Wi Fi ju mundëson shkarkime shpejt dhe me një gamë të gjërë.

Laptopi Dell inspirion 2 në 1 rregullisht kushton 499$ por aktualishtҫmimi  ka zbritur në 399$ duke siguruar 20% ose 100$ kursim.

 

 

(Herë të lexuara: 70)

About Elisabeta miraka

Check Also

Tableti i ri Mi Pad 3

Xiaomi Mi Pas 3 më në fund pritet të vijë në treg.Mi Pad 3 vjen me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *