Meizu E2

Më në fund Meizu E2 tani është hedhur në treg dhe vjen i paisur me ekranin prej 5.5 inch.Me një rezolucionin full HD prej 1920×1080 piksel, Meizu E2 është një ndër telefonët me teknologjinë më të zhvilluar.Procesori Helio P20 dhe memoria RAM prej 3GB i japin fuqinë e pafundme këtij celulari. Meizu E2 përfshin kamerën frontale prej 8MP, kamerën e pasme me 13MP dhe blic Four LED.Bateria e telefonit ka kapacitet prej 3400 mA dhe posedon poashtu hapësirën për kartelën SIM dhe sensorin e gishtërinjëve.

(Herë të lexuara: 46)

About JWebZ

Check Also

UNBOXING: Alcatel 3V

Pajisja Alcatel 3v është prezantuar zyrtarisht disa muaj më pare dhe ngadalë – ngadalë po e gjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *