Mund të blini 22 telefonë të tillë me çmimin e një iPhone

alcatel-tru-640x0

Alcatel Tru me një ekran 12,7 cm, rezolucion 854 x 480p, me kamera 2-megapixel para dhe 5MP pas është një telefon që mund të blini me një çmim sa 1/22 e një iPhone 6S.

Përveç këtyre ka një procesor 1.1 GHz quad-core Qualcomm Snapdragon dhe RAM 1 GB. Bateria prej 2,000mAh ka jetë relativisht të gjatë dhe nuk do t’ju duhet ta karikoni çdo ditë celularin tuaj.

Tru shitet vetëm 29 dollarë dhe mund të blinit 22 të tillë me çmimin e një iPhone dhe përsëri do tju tepronin ca të holla.

(Herë të lexuara: 136)

About Edla Zaganjori

Check Also

Kë do të zgjidhnit? Iphone 8 apo Iphone X

Më në fund Apple dha lajmin e lançimit të Iphone 8. Por ndryshe nga herët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *