Ndahet Avril Lavigne

avril

“Me të vërtetë gjërat në jetë janë të komplikuara”, kështu e nis shkrimin Us Weekly për çiftin Avril Lavigne dhe Chad Kroeger.

Këngëtarja e hitit “Complicated”, Avril Lavigne ka bërë publik lajmin për ndarjen nga partneri, Chad Kroeger me të cilin kishte dy vjet e martuar.

Këtë lajm të trishtë Avril e ka ndarë me miqtë në llogarinë Instagram. Përpos ndarjes ajo ka përmendur ditët e tyre të lumtura në jetë dhe në muzikë dhe thekson se do të jenë miq të ngushtë pavarësisht çdo gjëje.

Më tej Lavinge ka falenderuar familjen dhe miqtë për mbështetjen në këtë situatë të vështirë. /tvklan.al

 

Burimi: TV Klan

 

(Herë të lexuara: 118)

About Armand Plaku

Check Also

Big Brother VIP së shpejti

Së shpejti pritet të startojë spektakli më i ri ‘Big Brother VIP’ në Top Channel. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *