Partneriteti më i mirë i Skype dhe Microsoft.

skype-meetings-640x357

Ju mund të keni vënë re kohët e fundit disa ndryshime të dukshme  të llogarisë tuaj në Skype. Kjo ka ndodhur sepse kompania ka qenë duke punuar për të sjellë Skype dhe Microsoft së bashku. Të gjithë përdoruesit do të jenë në gjendje të përdorin emrin në Skype për të përdorur edhe shërbimet e tjera të Microsoft si Xbox, Office dhe OneDrive. Me një të vetëm emër(dhe një adresë e-mail për shërbime të caktuara) ju së shpejti do të jeni në gjendje të argëtoheni në Xbox Live, hyni në fotot dhe dokumentet tuaja përmes OneDrive, kontrolloni email tuaj në Outlook.com, dhe të lidheni me miqtë dhe familjen tuaj në Skype.

(Herë të lexuara: 57)

About Armela Malaj

Check Also

Si të zbuloni nëse celulari juaj po përgjohet

A ju kandoshur shpesh të mendoni se dikush po ju përgjon me anë të telefonit tuaj ? Ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *