Play Station Plus konfirmon titujt e lojrave që do të ofrohen falas në Nëntor 2016

ps-plus-november-2016-640x361

Sony sot konfirmoi njësitë e lojrave falas që do të ofrohen për anëtarët e PlayStation Plus muajin e ardhshëm. Të dy kompanitë Microsoft dhe Sony kanë ofruar programe si dhe  një nxitje për përdoruesit duke u siguruar një pjesë të vogël të lojrave falas për anëtarët. Microsoft tashmë ka konfirmuar në  Xbox Live Games linjën e saj Gold dhe sot Sony e ka ndjekur me listën e saj të titujve për abonentët PlayStation Plus. Më poshtë do të listojmë titujt e lojrave me Play Station përkatës:

  • Everybody’s Gone to the Rapture si dhe The Deadly Tower of Monsters për Play Station 4
  •  Dirt 3 and Costume Quest 2 janë ofruar për PlayStation 3
  • Letter Quest Remastered dhe Pumped BMX për PS VITA

(Herë të lexuara: 45)

About Armela Malaj

Check Also

Kë do të zgjidhnit? Iphone 8 apo Iphone X

Më në fund Apple dha lajmin e lançimit të Iphone 8. Por ndryshe nga herët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *