Samsung Galaxy S8 do të vijë me tre ngjyra të reja

Lajme të reja kanë ardhur nga  llogaria twetter e Evan Blass,Këtë herë Evan ndau me ne disa pasqyrime të reja të Samsung Galaxy S8 në jo një as dy por plot tre ngjyra të ndryshme.

Ёshtë e vështirë të shohësh ndryshimin pa patur pamjet e pjesës së pasme të telefonit por këto tre ngjyra duhet të jenë e zezë,gri, dhe e argjendtë . Nuk do të ketë më opsione në ngjrë floriri por vetëm nuanca të ndryshme të grisë.

Samsung nuk ka qën shumë sekret në lidhje me S8 , ne tashmë dimë shumë për këtë pajisje, sic mund ta shihni ekrani tashmë është më i gjatë. Ёshtë ndryshimi më i dukshëm dhe më i rëndësishmi për telefonat inteligjent të 2017. Samsung shpreson që ju të ndjeheni sikur po mbani në dorë një ekran e jo një telefon.

Do të ketë një version më të madh, S8+ dhe një pajisje DeX misterioze  për të lidhur telefonin tuaj  me një ekran të jashtëm dhe për ta përdorur më pas si një kompjutër bazë.

Kompania do të zbulojë telefonin e saj të ri në një konferencë shtypi më 29 Mars she duket se ajo do të kushtojë:

S8 – 799€
S8+ – 899€
DeX – 150€
GearVR – 129€
Gear360 – 229€

 

(Herë të lexuara: 54)

About Elisabeta miraka

Check Also

UNBOXING: Alcatel 3V

Pajisja Alcatel 3v është prezantuar zyrtarisht disa muaj më pare dhe ngadalë – ngadalë po e gjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *