Samsung Galaxy Tab S3 do të vijë bashkë me Galaxy S8.

5d9d2dfdbdd234a8a692027bb7c6c676-970-80

Gjiganti i elektronikës mbeti i heshtur në lidhje pajisjen e tij tabletë Tab S3. Megjithatë, një raport i ri ka rizgjuar pritjet e të gjithve, duke thënë se Samsung ka në plan për lëshimin e ardhshëm të tabletit gjatë Q1 2017. Gjithashtu u zbulua se ishin dy numra Modeli: SM-T820 dhe SM-T825, sipas një raporti të SamMobile pajisja përmban një një model WiFi dhe LTE. Interesante është fakti se Samsung mund ta lançoj Tab S3-së  në prezantimin e samsung Galaxy S8, e cila është përfolur për debutimin në Mobile World Congress (MWC) në fund të shkurtit. Megjithëse nuk do të ishte aspak çudi sikur kjo pajisje të lëshohet diku nga muaji Mars. Galaxy S7, për shembull doli në treg më 11 mars të këtij viti.

 

(Herë të lexuara: 79)

About Armela Malaj

Check Also

Si të zbuloni nëse celulari juaj po përgjohet

A ju ka ndodhur shpesh të mendoni se dikush po ju përgjon me anë të telefonit tuaj ? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *