Si të notoni nën ujë me një shpejtësi marramendëse me anë të këtij motori

Kjo pajisje ju ndihmon të notoni po aq shpejt sa Michael Felps. Ajo quhet “x2 Sport” dhe është prodhuar nga Supermarinovation. Dy motorët e vegjël ju tërheqin në ujë, me një shpejtësi prej 6 milje në orë, barabar me shpejtësinë e arritur nga kampioni amerikan.Megjithatë, shifrat fillestare flasin për një çmim prej 35 dollarë dhe ju mund të zgjidhni mes 5 ngjyrave.

Mjafton të zgjasni krahët përpara, në drejtimin që dëshironi. Bateritë me litium ndodhen të vendosura në një xhep të mekanizmit, që qëndron në shpinën tuaj. Ato i japin fuqi pajisjes për rreth një orë.Mjeti është projektuar për t’u dhënë zhytësve më shumë liri nën ujë. Me të mund të argëtoheni edhe në një pishinë, por ende nuk ka dalë në shitje.

(Herë të lexuara: 277)

About JWebZ

Check Also

Kë do të zgjidhnit? Iphone 8 apo Iphone X

Më në fund Apple dha lajmin e lançimit të Iphone 8. Por ndryshe nga herët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *