Smartfoni i ri BlackBerry KEYone

BlackBerry sapo ka lançuar një smartfon të ri, të quajtur BlackBerry Keyone. Pajisja tani ka dalë në trg si fillim në Britani nga shitësi Selfridges. Informata vjen nga një deklaratë për media ku bëhet i ditur edhe çmimi , prej 645 dollarëve.Në këtë deklaratë poashtu bëhet e ditur se BlackBerry do të lançojë edhe një smartfon tjetër të quajtur Carphone Warehouse dhe do të fillojë shitjen pas datës 5 maj.Keyone do të hidhet në treg  në SHBA më 30 maj dhe do të jetë i gatshëm për shitje edhe  në Kanadë pas datës 18 maj.

(Herë të lexuara: 38)

About JWebZ

Check Also

Kë do të zgjidhnit? Iphone 8 apo Iphone X

Më në fund Apple dha lajmin e lançimit të Iphone 8. Por ndryshe nga herët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *