Timberlake prezanton të birin

Timberlake-Silas-e1441877750435

Këngëtari dhe aktori i famshëm Justin Timberlake ka prezantuar për herë të parë djalin e tij Silas.

34 – vjeçari ishte i ftuar në programin “The Tonight Show” ku rrëfeu se ardhja në jetë e djalit të tij, ishte gjëja më e mrekullueshme që i kishte ndodhur në jetë.

Më pas, Timberlake zgjodhi Twitter -in për të ndarë disa foto të realizuara në programin e drejtuar nga Jimmy Kimmel, po jo vetëm.

Ai ndau gjithashtu foto të vogëlushit 5 muajsh Silas në krahët e tij dhe bashkëshortes Jessica Biel./tvklan.al

 

Burimi: TV Klan

 

(Herë të lexuara: 87)

About Armand Plaku

Check Also

A do të thyhej një Hoverboard nga një hedhje prej 30 metër?

Një tjetër Yotuber i quajtur WillitBREAK 2 ka bërë një tjetër eksperiment hedhje, por këtë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *