Vodafone Smart II

Vodafone Smart 2
Vodafone Smart 2

krokodili.al merr iniciativën për të prurë pranë vizitorëve të tij, dhe jo vetëm, filmimin e eksperiencës së hapjes (çpaketimit) së produkteve teknologjike. Kjo nismë fillon me Vodafone Smart II, telefon inteligjent ky i mundësuar nga Vodafone Albania, të cilin mund ta bëni tuajin për vetëm 9.000 lekë. Shpresojmë që shumë shpejt të kemi një filmim (unboxing) të iPhone 5, që ka më shumë se 7 ditë që ka mbërritur në Shqipëri. Duke shpresuar që ky çpaketim t’ju shuajë sadopak kureshtjen se çfarë ndodhet poshtë kutive me lule e ngjyra.

Karakteristikat:
Sistemi i shfrytëzimit: Android 2.3 Gingerbread
Procesori: 832MHz
RAM: 512MB
Kapaciteti ruajtës: 133MB plus 2GB MicroSD (deri në 32GB)
Ekrani: 3,2” me prekje
Kamera: 3,2 megapikselë me blic
Lidhjet: HSDPA, WiFi 802.11 b / g / n, Bluetooth, MicroUSB dhe kufje
Bateria: deri në 6 orë bisedë dhe 457 orë gatishmërie
Përmasat: 109 x 58 x 12.4 mm
Pesha: 120 gramë
Të tjera: Radio FM dhe kapakë shumëngjyrësh
Çmimi: 9.000 lekë

Vodafone Smart II

(Herë të lexuara: 835)

About admin

Check Also

Kë do të zgjidhnit? Iphone 8 apo Iphone X

Më në fund Apple dha lajmin e lançimit të Iphone 8. Por ndryshe nga herët …

One comment

  1. per te prure???keni shume gabime drejtshkrimore ne kete web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *