Barcaleta Banale – Barcaleta per te Rritur 18+

Barcaleta Banale per te Rritur

Makina e shkrimit
Burre e grua kishin nje femije (qe te mis kuptoheshin asaj te gruas ja vune emrin MAKINE SHKRIMI)
so Burrit i ngrijet mendja dhe i thote djalit “shko thuaj mamit te me sjelle makinen e shkrimit”
ajo po lante enet dhe i tha “thuaj babit qe e kam te prishur”
pak me vone mami i thote djalit (ju ngrit mendja asaj) shko thuaj babit se makina e shkrimit u rregullua
por babi ja kthehu “shko thuaj sateme qe babi cfar kishte per te shkrojtur i shkroi me dore”

Na ishte njeher dy shoke,dhe njeri i thote shokut te vete:Do me fejoj babai kte jave,por nuk di si ta dalloj femren qe esht e virgjer apo jo.I thot shoku do te mesoj une,kur te flesh diten e pare me nusen mer nje lopat dhe dy boja nje ngjyre te kuqe nje jeshile.Po cme duhen kto i thote ky.me bojat i pergjigjet shoku lyej koqet nje te kuqe nje jeshile,dhe kur ajo te thote qe jan koqet me te cudicme qe kam par ndo nje her futja me lopat kokes.

Bananet dhe murgeshat
Shkojne 2 murgesha ke i dyqan me ble 2 banane.shitesja i thot se ka
vetem 3 dhe ti merrinin te treja.mir thot kjo murgesha kte te treten ta
morim me e honger.

Ishin nja dy cuna te rinj vlonjat dhe po niseshin drejt sheshit te flamurit me autobus dhe aty qe nje burre moshatar edhe keta cunat deshnin te talleshin dhe kishin nja ca ilace, e pyesin kte burrin o xhaxha -po ia kethen ky, cfar moshe ke ti? nja 40 vjec ja kethen xhaxhai, po shiko kemi nja dy ilace qe po te pish nje nga mosha 40 behesh 20 rinohesh fare, por jo ja ben xhaxhai mire jam kaq une, o po pie se sdo behesh pishment, po e jo iu thot xhaxhai ketyre, i qepen e i qepen se len rehat, ateher u nxeh xhaxhai dhe i thot kti djalit po ti sa vjec je? 20 i thot ky, po pse se pi nje ti dhe te vesh ne p*th te semes.

Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek gjoksin me berryl.
Te dy ndihen shume ne siklet.E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote:
“zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me falesh”.dhe zonja i pergjigjet:”zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221″.

Barcaleta te Pista

Djali dhe vajza e vogel
Nje djal i vogel i tregon shoqes se tij bibiluishin dhe i thote: “une
kam kete ti nuk ke”…dhe vajza e vogel ngre fundin dhe i pergjigjet:
“Mua me ka thene mami se kur te rritem do kem nga ajo qe ke ti sa te
dua”

Perplasja
Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek gjoksin me berryl.
Te dy ndihen shume ne siklet.E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote:
“zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me
falesh”.dhe zonja i pergjigjet:”zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq
sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221″.

Nje grua i telefonon federates Angleze te futbollit .- Burri im i shpjegon ajo , ka nje zakon te beje dashuri me mua ne divan ne pushimin midis dy pjeseve te ndeshjes – Po mire e pastaj? — e pyesin nga Federata .- E kam pak te veshtire qe te vij ne qejf , per nje kohe kaq te shkurter . Ja perse ju telefonova : kur te rrishikoni se afermi rregullat e futbollit a nuk mund te beni pushimin midis dy pjeseve nje ore ne vend te 15 min qe e keni tani ?!

Sex ne grup
Dy shok:
-Do te vish sot nga une,mendova te organizoj seks ne grup.
-Po vij – thote shoku!po sa veta do jemi?
-Nese sjell te fejuaren tende behemi tre.

Italiania,Grekja dhe Shqiptarja
Ne nje maternitet ishin nje italiane nje greke dhe nje shqiptare,te treja per te lindur,
I vjen radha italianes per te lind dhe u mblodhen doktorat bej huhhuhuhu hahahahahah tju thon italianes por prap femija spo dilte,dhe si perfundim vendosen te ven nje pjat spageti perpara dhe femija del direkt,dhe vjen radha e grekes huuuuuu huuuuu sdilte femija vun spageti prap spo dilte dhe vendosen te ven nje gode me uzo dhe direkt del femija,
dhe si perfundim i vjen radha shqiptares,huuu haaaa,spageti,uzo,prap sdilte sa u merziten doktorat dhe bertasin:
– po dil mor trap
dhe femija nxjerr koken duke i thene,
KE SHAN TI MOR SHKERDHAT DOKTOR

Majmuni
Dy vajza po laheshin ne dush dhe nejra prej tyre thote:
– Majmunit tim kan filluar ti dalin qimet – tjetra pergjigjet:
– Majmuni im ka filluar te haje edhe banane.

Nje femije i vogel ishte ulur prane shoferit te nje autobusi. Kaloi pak dhe djali filloi te fliste:
-Po ta kisha babin aktor dhe mamin kengetare un tani do isha yll hollivudi… e keshtu vazhdoi per 1 ore me rradhe pa pushuar. Shoferit te autobusit ju acaruan nervat dhe e pyet djalin:
-Po ta kishe babin shkrdht dhe mamin prostitute cfare do ishe tani?
Djali pergjigjet: -Shofer Autobusi!

Humor Barcaleta per te Rritur

Kesulkuqja! “gjyshe sa vesh te medhenj qe paske!”
-“po per te te degjuar me mire ty bija ime”
-“gjyshe,sa sy te medhenj qe paske!”
-per te te degjuar me mire bija ime!”
yyy gjyshe sa goje te madhe qe paske!”
-bija ime e dashur a e ke pare sa te madhe e ka gjyshi

Ishin 3 burra qe po flisnin per seksin. Mua me pelqen ta bej nga para se shoh gruan si kenaqet thote i pari. I dyti tha: -Mua me pelqen te jem poshte se i shoh gjoksin. I treti tha: -Une e bej nga prapa. E cfare sheh e pyeten shoket? Heren e fundit pashe Milan-Inter!

Gargarja
Tre vajza shkuan te rrefeheshin te prifti:
E para- me ka prekur nje burre ne gjoks ok thot prifti te lajm gjoksin me uje te bekuar dhe do falesh.
E dyta-un o prift un kam prekur k… e nje burri me duar ok thot prifti nxirri duart ti lajme me uje te bekuar dhe do falesh.
E treta-i shef dhe thote po un ca dashkam me bo gargare me uje te bekuar…!!

ne nje pallate jetonin: xhaja ne katin e pare dhe cuna ne katin e dyte ne pallat.nje dite xhaja degjone zhurme ne katin e dyte,troket ne shtepine e cunave dhe i thote cuna ca boni kshu?aa xhaje neser eshte koncert sot kemi prova i thijne cunat,mire thote xhaja vazhdoni,te nesermen po i njejti avaz,te pasnesermen perseri cunat benini zhurme,prisnin te vije xhaja,hic xhaja,shkojne cunat te shpija xhajes dhetrokasin ne dere,del xhaja tu i ra me dore,o xhaje ca je tu bo pyesin cunat?sot kam prova,neser do ju q. ropt thote xhaj

e dashur sot shita 3 dyshek dhe 20 brek dhe fitova 800 euro”.”ndersa une i dashur me nje dyshek e pa brek fitova 2000 euro

Dy shok:
-do te vish sot nga une,mendova te organizoj seks ne grup.
-Po vij – thote shoku!po sa veta do jemi?
-nese sjell te fejuaren tende behemi tre.

Artikuj te ngjashem:

Barcaleta

Barcaleta per femije