Tableti i ri Mi Pad 3


Xiaomi Mi Pas 3 më në fund pritet të vijë në treg.Mi Pad 3 vjen me ekranin prej 7.9 inç që ka rezolucion prej 2048×1536  pikselësh. Procesori fuqizues është MediaTek MT8176 përderisa kapaciteti i RAM memories është 4GB.Mi Pad 3 përfshin hapësirën ruajtëse prej 64GB, baterinë me 660 mAh dhe dy kamerat.Pritet që ky tablet të shitet me një sasi shumë të madhe, pasi shumë përdorues kanë filluar ta porosisin.

Check Also

Nyja USB me Karikim Diellor një mënyrë portative për të furnizuar pajisjet e vogla

Nyejt USB (USB hubs) janë shumë praktikë dhe një mënyrë e mirë për t’u siguruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *