Foto

Foto te Bukura – Foto me te Bukura ne Bote

Me poshte do gjeni foto te bukura nga vende te ndryshme nga e gjithe bota. 1. Parku Zhangie, Kine Foto nga Kina 2. Venecia, Itali Foto nga Venecia 3. Banff, Kanada Foto nga Banff 4. Great Ocean Road, Australi Foto nga Australia 5. Machu Picchu Foto nga Machu Picchu 6. Pamukkale, Turqi Foto nga Turqia 7. Japoni Foto nga Japonia …

Lexo me tepër

Foto Dashurie

Sic thote dhe thenia e vjeter, nje foto vlen sa nje mije fjale, dhe nese qellimi juaj eshte te gjeni foto dashurie te bukura dhe te vecanta per diten e Shen Valentinit, ose nje foto qe shpreh ndjenjen e dashurise, jeni ne vendin e duhur. Pavaresisht nese po perpiqeni te bartni dashurine romantike, dashurine midis prindit dhe femijes, ose per …

Lexo me tepër