Horoskopi 19 shkurt 2021

Dashi

Ju keni dyshime që kalojnë nëpër kokën tuaj dhe nuk dini si t’i zgjidhni ato. Vëmendje për diskutimet familjare, mos jini shumë impulsiv, mendoni para se të përgjigjeni. Në fushën sentimentale, nëse po jetoni një histori që ka lindur kohët e fundit, do t’ju duhet të përballeni me disa konflikte të vogla.

Demi

Thjesht lereni gjithçka të lirë në dashuri. Këshilla është të mendosh vetëm për të tashmen dhe as për të kaluarën dhe as për të ardhmen. Në punë, shmangni marrjen e vendimeve të nxituara.

Binjaket

Kjo pjesë qendrore e javës është interesante, por ju ende keni dyshime të forta, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj. Ju duhet të vazhdoni të besoni në veten tuaj dhe në idetë tuaja që do t’ju japin kënaqësi të madhe në të ardhmen.

Gaforrja

Horoskopi per daten 19 shkurt tregon se do të jetë një e hënë e zbutur për ata që kanë përjetuar pasiguri në dashuri. Kjo javë ju fton t’i merrni gjërat me qetësi.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se do të jetë një ditë disi e komplikuar në dashuri: më mirë të shmangni diskutimet, nëse keni mundësi, shtyni gjithçka në fundjavë. Mund të ketë ndonjë tension në punë, por angazhimi juaj do të njihet përfundimisht.

Virgjeresha

Edhe ju sot do të jeni mjaft të tensionuar për sa i përket ndjenjave, veçanërisht nëse jeni duke përjetuar një krizë në çift. Në punë përpiquni të mos jeni nervozë: përfundimisht do të keni sukses.

Peshorja

Me date 19 shkurt duhet të jeni të kujdesshëm në dashuri pasi do të keni përballë Venusit që jep ca mendime. Mundohuni të relaksoheni pak nga puna, përkushtohuni më shumë vetes.

Akrepi

Sot do të jetë një ditë e zbutur për ju, veçanërisht në lidhje me emocionet dhe ndjenjat. Ajo që ju nevojitet është një qetësi shtesë. Në punë është më mirë të veprohet menjëherë.

Shigjetari

Ditë pak e tensionuar dhe nervoze sot për shkak të ndikimit të Mërkurit. Ka shumë gjëra që po ndikojnë në vëmendjen tuaj dhe shpesh ngatërrohen sidomos në fillim të javës.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se po përjetoni ditë të vështira, veçanërisht nga pikëpamja fizike. Këshillohet të shkoni në shtrat herët dhe të mos abuzoni me trupin tuaj. Në këtë periudhë duhet pushim.

Ujori

Midis kësaj të enjteje dhe të premteje mund të përjetoni një pasion të madh. Nëse ka dashuri të madhe, mund të përjetoni emocione dhe ndjesi që nuk i keni provuar për një kohë të gjatë.

Peshqit

Sot në dashuri është një ditë pozitive falë ndikimit të Hënës dhe Venusit, të cilat ju dhurojnë emocione të bukura. Kur bëhet fjalë për punë afatshkurtër, ju mund të dëshironi të bëni disa zgjedhje të rëndësishme.