Horoskopi Dashi

Horoskopi shqip

Horoskopi Ditor Dashi


Ne përgjithësi horoskopi thote qe atmosfera do jete e ngrohte sot për ata qe janë ne një lidhje. Do i kaloni një e nga një te gjitha vështirësitë dhe do ndiheni me mire se me pare. Beqaret do kenë plot takime sot dhe do mendojnë seriozisht për te krijuar një lidhje. Ne planin financiar do arrini ta ekuilibroni situatën dhe gjendja do mbetet e kënaqshme. Mund te blini edhe ndonjë objekt te shume dëshiruar. 

Horoskopi Javor Dashi


Do e thelloni edhe me shume këtë jave lidhjen tuaj ne çift dhe do i shihni gjerat me pozitivizëm.  Partneri nga ana tjetër do mendoje t’iu surprozje çdo dite. Edhe për beqaret do jete periudhe e favorshme. Do marrin deklarata te forta dashurie te cilat do ua ngrohin zemrën. Situata financiare do jete tejet delikate. Çdo shpenzim i pamenduar mund t’ua prishe ekuilibrin akoma me tepër. Shëndeti nuk do jete i mire. Mund te prekeni nga infeksione te ndryshme prandaj konsumoni produkte me Vitamine C. Mos e ndani as hudhrën, qepen dhe majdanozin. Ne pune do merrni promocione. Jeta familjare do jete mjaft e qete.

Horoskopi Mujor Dashi


Gjatë këtij muaji do keni shumë ego dhe do kërkoni me ngulm te arrini çdo qellim qe i keni vene vetes. Çiftet do kenë energjinë e duhur për ta bere çdo moment me partnerin emocionues dhe te lumtur. Ëmbëlsia ne komunikim dhe qetësia do jete ne favor te tyre. Beqaret do jene energjike dhe ne humor te mire gjate gjithë kohës. Ata do dine ku dhe si ta kërkojnë personin qe kane ëndërruar deri me sot.

Shëndeti nuk do jete i keq, megjithatë nuk do mungojnë shqetësime te vogla te stinës. Disa dite nga mesi i muajit do ndiheni me te lodhur. Për buxhetin nuk do kujdeseni shume sepse gjendja do jete goxha e kënaqshme. Mund t’i lejoni vetes edhe ndonjë udhëtim apo dhurate. Ne pune Marsi do ju japë ide te reja sesi te veproni dhe si te përfitoni sa me shume nga mundësitë qe do iu dalin. Mund te filloni edhe ndonjë aventure te re.

Horoskopi Vjetor Dashi


Ka mundësi qe ky vit te jete mjaft stresues dhe do ju nevojitet goxha energji për te kaluar sfidat qe do iu japë jeta. Mundohuni ta menaxhoni sa me mire kohen dhe te mos tregoheni te paduruar. Muajt me te mire do jene shkurti dhe marsi kështu qe mbajini mend nëse do keni për te marre vendime. Ju qe keni një lidhje prej disa kohesh mundohuni mos e lini partnerin pas dore duke u marre me shume me punën dhe ndryshoni disa zakone për ta bere me pikante jetën sentimentale.

Organizoni here pas here edhe darka romantike dhe neper fundjave shkoni ne vende te ndryshme. Ju beqarët nuk do keni vitin e plotësimit te ëndrrave. Do kenë flirte dhe aventura, por jo dashuri te mëdha e serioze. Financat do jene përgjithësisht te stabilizuara pavarësisht shpenzimeve tuaja. Për shëndetin nuk do jete vit i lehte kështu qe bëni kujdes. Ne pune do jete periudhë intensive, me presion te madh, por edhe me arritje sidomos nga korriku deri ne dhjetor.

Destinacionet kryesore per Dashin

Horoskopi per Demin

Check Also

Horoskopi Mujor Janar 2021

Doni te dini si do shkoje muaji i janarit 2021 per shenjen tuaj te horoskopit? …