Horoskopi per Peshqit

Horoskopi shqip 2020

Horoskopi Ditor Peshqit


Sado qe tundimi te jete i forte gjate kësaj dite, ju nuk do e tradhtoni partnerin. Do mundoheni me sa te mundeni t’i zgjidhni edhe mosmarrëveshjet qe ju kishin dale. Beqaret do fiksohen pas dikujt dhe do bëjnë te pamundurën qe ta bëjnë për vete. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire, por kjo nuk do te thotë qe te rrezikoni çdo gjë për t’i stabilizuar. Situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Horoskopi Javor PeshqitKlima ne jetën tuaj ne çift nuk do jete e mire gjate kësaj jave. Shpesh do keni debate te forta, pa e ditur as vete mire arsyen. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Për dashurinë e madhe do ju duhet ende te presin edhe pak kohe. Ne planin financiar do kaloni goxha vështirësi megjithatë me pak mundim dhe mbështetje nga familjaret do ja dilni. Shëndeti do vazhdoje te mbetet i mire nëse kujdeseni për higjienën vetjake. Ne pune do ndryshoni tërësisht planet vetëm për te arritur me shpejt objektivin qe i kishit vene vetes. Do i lini te gjithë me goje hapur. Klima ne familje do jete goxha e ngrohte.

Horoskopi Mujor Peshqit


Këtë muaj miqtë apo familjaret do kenë shume nevoje për mbështetjen tuaj. Edhe pse mund te jeni te ngarkuar duhet te gjeni pak kohe për ta. Jeta ne çift do pushtohet kryesisht nga rutina. Nuk pritet asgjë e veçante apo e jashtëzakonshme. Kujdes sepse po vazhduat kështu do mërziteni shpejt. Beqaret do marrin propozime qe ditët e para te muajit. Nëse vërtet ju interesojnë mos u ndalni, nëse jo prisni edhe pak kohe. Shëndeti do jete i qete javët e para, por me pas mund te keni disa shqetësime te vogla si pasoje e pagjumësisë dhe dietave strikte. Financat here pas here mund te kenë edhe tronditje te vogla. Kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni. Ne pune do ju duhet te ruani qetësinë sepse keni për te realizuar projekte te mëdha. Disa kolege do ju japin mbështetjen e tyre.

Horoskopi Vjetor Peshqit


Pritet qe ky vit te jete i këndshëm dhe me plot projekte te reja. Do jeni te kujdesshëm me gjithçka dhe do reflektoni disa here para se te veproni. Nga ana tjetër do përshtateni me çdo rrethane dhe do keni shpirtin e iniciativës. Gjate muajit shkurt deri ne prill do shprehni te gjitha idetë dhe pas verës do përparoni me tepër ne çdo fushe. Nëse keni një lidhje dhe doni te emocionoheni me shume, duhet te bëni diçka ndryshe. Mundohuni qe te largoni edhe dyshimet për partnerin sepse ato nuk do ju lënë te shijoni asgjë. Për ju beqaret nuk do jete viti me i mire. Do keni takime, por duhet te bëni kujdes. Me financat duhet te jeni sa me vigjilente qe te mundeni. Mundohuni te mos shpenzoni pafundësisht, por te hiqni edhe disa para mënjanë. Priten edhe surpriza këtë vit. Shëndeti do jete përgjithësisht i mire. Edhe ndonjë shqetësim te vogël do e kaloni shpejt. Pas verës do rifitoni energjitë e humbura. Ne pune do arrini te lidhni kontakte te reja dhe do futeni ne një tjetër cikël akoma me te rëndësishëm.

Horoskopi per Ujorin

Horoskopi per Dashin