LG hedh në treg LG v20.

Nëse e shihni LG v20 si telefonin telefonit tuaj të ardhshëm, ju do të jeni mjaft të kënaqur për të mësuar se pajisja do të vijë këtë të enjte.Telefoni i zgjuar ofrohet nga Verizon e do të jetë në dispozicion për blerje nëpërmjet internetit në 20 tetor. Lg pritet ta lëshoi pajisjen me një cmim 770 $.

Duhet të theksohet se T-Mobile ka patur një promovim mjaft me leverdi për telefonin duke i ofruar të gjithë klientëve që blejnë pajisjen, kufje Beoplay H3. Transportuesi është gjithashtu duke dhënë një tablet të lirë së bashku me blerjen e telefonit, kështu që nëse ju jeni në kërkim të një marrëveshje të madhe atëherë ndoshta T-Mobile mund të jetë bartësi që kërkoni.

Kto janë disa nga karakteristikat që përmban LG v20:

  • Snapdragon 820 (2x 2.15GHz + 2x 1.6GHz)
  • Android Nougat
  • Kamera normale: 16 Megapiksel OIS (f1.8), 8 Megapiksels Wide (f2.4)
  • Kamera përpara : 5 Megapiksel (f1.9)
  • Hapsirë 64GB UFS 2.0
  • MicroSD (2TB max)
  • 4GB RAM LPDDR4
  • Bateri 3200 mAh si dhe karikim mjaft i shpejt 3.0
  • 7×78.1×7.6mm
  • WiFi , Bluetooth 4.2, USB 2.0, NF