Samsung

Po vjen Samsung galaxy S11!

Me gjithë lajmet e fundit të pakëndshme që kanë ndodhur me Galaxy Note 7, mund të mendohet se kompania nuk do të nxjerr në treg një seri të re .Por mesa duket kjo gjë nuk është aspak e vërtet. Kohët e fundit ka patur fjalë të shumta për lëshimin e Samsung Galaxy S11 në 28 Shkurt. Meqënëse gjigandi i prodhimit …

Lexo me tepër

A është Samsung Note 7 i sigurt?

Shpërthimet e baterisë së Samsung-ut duket se nuk paskan të mbaruar. Sipas raportimeve të gazetës “The Verge “një avjon i linjes Southwest Airline ka anulluar fluturimin pasi një Galaxy Note 7 fillojë të nxirrte tym në xhepin e një pasagjeri. Problemet e Samsung Note 7 janë tashmë të njohura por Samsung-ut i duhet tashmë të paguaj sërisht faturën që do …

Lexo me tepër

Samsung Galaxy S8, celulari më i shitur për 2017

Samsung zyrtarisht njoftoi se Galaxy S8 është më i shitur se sa telefoni Galaxy S7 i vitit të kaluar për madje 30 për qind.Kjo tani e bën atë telefonin më të shitur të Samsung. Këtë të dhënë e ka zbuluar presidenti i Samsung Electronics America. Pas problemeve me telefonin Galaxy Note 7, shumë përdorues kanë pyetur se nëse kompania Samsung mund të rikuperohet nga një celular i tillë dhe duket se ia ka dalë.

Lexo me tepër

Çmimet më të lira për Samsung Galaxy S8

Samsungu i ri Galaxy S8 është njohur si një ndër celularët më të mirë.Samsung Galaxy S8 ka filluar të blihet që muajin e kaluar, dhe nëse ke mundur ta gjesh me një çmim të lirë ti do ta kishe një tani!Nëse ti ke porositur një Samsung Galaxy S8 apo një S8 Plus , këtu do të gjesh çmimet më të …

Lexo me tepër

Filluan problemet e Samsung Galaxy S8

Pas problemit me ” ekranin e kuq “, Samsung Galaxy S8, i doli edhe një problem tjetër, ai i karikuesit. Shumë përdorues kanë paraqitur probleme në celularin e tyre Samsung.Shpesh probleme me batërinë dhe tani me karikimin.Samsung kur është munduar të krijojë baterinë e tij që nuk merr flakë, mesaduket ka shtuar disa probleme të tjera.Sipas raportimeve, kur telefoni vendoset në këllëfin …

Lexo me tepër

Celularët perfekt për një sistem Android

Ja celularët perfekt për sitemin e ri Android 7.0 Nougat, që Android më në fund e nxorri në 3 Prill të këtij viti.Të gjithë celularët e 2017 kanë për të qenë më së miri të përshtatur me Android 7.0 Nougat.Ja 10 celularët më të mirë për sistemin e ri Android. 1.Në vend të parë kemi Samsung Galaxy S8.Ky është celulari …

Lexo me tepër