Tabletë

Honor, prezanton tabletin më të ri Honor Pad 2.

Honor, marka e telefonëve e cila ndan teknologji me Huawei, ka prezantuar disa pajisje të reja në një ngjarje në Kinë. Në qëndër të vëmendjes ishte telefoni i ri i zgjuar Honor 6X i cili u prezantua së bashku me orën e zgjuar Honor S1 por bashkë me ta u bashkua edhe një tabletë të quajtur Honor Pad 2. Tableta …

Lexo me tepër

Rilançohet Note 7

Tableti i shumëpërfolur i Samsung i cili u shua përkohësisht për shkak të zjarrit që shkaktonte me baterinë, Galaxy Note, përkatësisht varianti 7R do të rilançohet në Korenë e Jugut dhe tani duket sikur i njëjta gjë do të ndodhë  edhe në Kinë.Tableti është një version i rinovuar i Galaxy Note 7 dhe përmban një bateri më të vogël 3200 …

Lexo me tepër