Urime Ditelindje per Djalin

“I dashur bir, sot është dita jote e madhe! Ndihem kaq e bekuar dhe me fat që të kam si fëmijën tim. Gëzuar ditëlindjen!”

“Gëzuar ditëlindjen, bir! Ne ju kemi parë juve duke u bërë një njeri mahnitës. Viti i ardhshëm le të vazhdojë të tejkalojë pritjet tuaja! “

“Dashuri e pafund, vëmendje e pandarë, përkëdhelje e përjetshme, afeksion i përjetshëm dhe kujdes i pafund. Këto janë gjërat që ne mund të bëjmë për ju, biri ynë i dashur. Qëndro i lumtur dhe urime ditëlindjen! ”

“Urime ditëlindjen djali më i mirë ndonjëherë! Ju jeni plotësisht rad, dhe e dini atë! Shko festo. Argëtohuni dhe mos harroni se ju duam shumë! “

“I dashur bir, ti ke qenë dhurata më e bukur nga Zoti. Unë i kam çmuar të gjitha momentet e çmuara duke parë të rritesh, dhe kujtimet e buta do të qëndrojnë pranë zemrës time përgjithmonë! Te dua bir. Gëzuar ditëlindjen!”

“Bir, sytë e tu më japin vullnetin për të luftuar, edhe kur gjërat shkojnë jashtë rruge. Përqafimet e tua më japin një arsye për të buzëqeshur, edhe kur problemet grumbullohen. Dashuria jote është ajo që më mban përpara. Whatshtë ajo që e mban zemrën time të rrahë… Gëzuar ditëlindjen djali im i vogël! ”

“Kur keni lindur, unë nuk mund të kuptoja as sa do të kishe kuptuar për mua. Ju jeni gjithçka ime. Dita juaj e veçantë mund të mbushet me shkëlqim të patreguar. Gëzuar ditëlindjen!”

“Një djalë shumë i lumtur për ditëlindjen! Ju gjithmonë do të keni një copë nga zemra ime. Unë të dua!”

“Unë jam tifozja juaj më e madhe, mbrojtësi juaj; Unë do të të mbroj gjithmonë, do të zhgënjehem; Unë do të jem krenar për ty; Unë do të jem e besuara jote dhe të dua pa kushte, sepse përgjithmonë dhe gjithmonë jam nëna jote. Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“Një djalë është dashuri që zgjat një jetë të tërë. Do te dua gjithmone zemer. Gëzuar ditëlindjen.”

“I dashur bir, kudo që të jesh në jetë, kujto gjithmonë se do të jem krenar për ty përgjithmonë.”

“Kur ishe i vogël, unë kam qenë heroi yt, por tani je bërë imja. Nuk mund ta besoj se sa jeni rritur në vitet e fundit. Ju jeni bërë një djalë i ri inteligjent, i fortë dhe trim për të cilin jam krenar. “

“Ju jeni krenaria dhe gëzimi im, një njeri sipas zemrës sime. Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“Bir, ti je një shembull i ndritshëm i gjithçkaje që është e drejtë në këtë botë. E ardhmja juaj qoftë sa e ndritshme, duke filluar me ditën tuaj të veçantë. Gëzuar ditëlindjen.”

“Rruga përpara jush mban mundësi të pafundme! Gëzuar ditëlindjen, bir. ”

“Ndërsa rriteni, sigurohuni që të keni më shumë ëndrra sesa kujtime, më shumë mundësi sesa shanse, më shumë punë të vështirë se fat dhe më shumë miq sesa të njohur. Mund të keni më të mirën në jetën tuaj. Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“Ju gjithmonë shkoni në distancë dhe kurrë nuk dorëzoheni. Kjo është një nga shumë arsyet që jemi kaq krenarë që jeni djali ynë. Gëzuar ditëlindjen djali i dashur! ”

“Bir, çdo ëndërr dhe dëshirë që jo vetëm të jesh realizuar, por edhe të të çonte drejt një të ardhme të mahnitshme për ty!”

“Ju më jepni kaq shumë arsye për të qenë krenar për ju: ju jeni i zgjuar, qesharak dhe i guximshëm. Ditëlindja juaj qoftë e mbushur me çdo kënaqësi që mund ta imagjinoni këtë vit. ”

“Pavarësisht se sa ditëlindje vijnë e shkojnë, ju gjithmonë do të jeni dembeli im i vogël. Gëzuar ditëlindjen!”

“Ju bëheni më të mençur me kalimin e çdo viti. Së shpejti, do të jesh aq i zgjuar sa unë. Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“I dashur bir, ti je shtëpia më e mrekullueshme e jetës sonë. Gezuar ditelindjet.”

“Ju po bëheni gjithnjë e më të gjatë me çdo ditëlindje. Falënderoj zotin që po tregon të paktën ndonjë shenjë të rritjes. Gëzuar ditëlindjen, bir. ”

“Sitcom i jetës sonë u bë një hit i madh pasi ju erdhët në një rol mbështetës dhe më vonë morët rolin kryesor. Gëzuar ditëlindjen, bir. “

“Gëzuar ditëlindjen, ti bir i një zonje vërtet të bukur që meriton respekt!”

“I dashur bir, pasi është ditëlindja juaj sot, pse të mos shtriheni të shikoni video ose të luani lojëra në kompjuterin tuaj gjatë gjithë ditës. Në fund të fundit, pse nuk duhet të jetë sot si çdo ditë tjetër ‘argëtuese’ që keni? Gëzuar ditëlindjen!”

“Ju gjithmonë keni dashur që ne t’ju trajtojmë si të rritur, kështu që këtë ditëlindje vendosëm të plotësojmë dëshirën tuaj. Pastrimi dhe punët janë të gjitha tuajat këtë vit. Ju mirepresim! ”

“Kur ishe i ri, u përpoqa të të mësoja gjithçka, por tani që po plakesh, duket se mendon se i di tashmë të gjitha! Te dua, gjithsesi. Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“Kur ishe i ri, të kam mësuar se si të ecësh dhe të flasësh. Tani më duhet t’ju mësoj se si të uleni dhe të heshtni. Gëzuar ditëlindjen, pantallona të zgjuara! “

“Buzëqeshja e keqe në sytë e tu, unë mendova se je rritur për të qenë i mençur. Por ju jeni akoma në më të mirën tuaj djallëzore, dhe akoma, ju jeni më të mirë se të gjithë të tjerët! Gëzuar ditëlindjen bir i dashur. ”

“Në ditën tuaj të veçantë, ju uroj forcë dhe vendosmëri për të arritur të gjitha qëllimet tuaja dhe për të prekur yjet! Keni një ditëlindje të shkëlqyeshme, i dashur bir! “

“Abracadabra! Alakazam! Nuk mund ta besoj se sa me fat jam. Unë kam djalin më magjik në çdo mënyrë. Kështu që, dua të të uroj ditëlindjen. Poof! “

“Në ditëlindjen tënde uroj që të mund ta ndaloja kohën. Jo vetëm për të të mbajtur me mua përgjithmonë, por në mënyrë që të mund të mos ndjehem më aq e vjetër! Gëzuar ditëlindjen djalit tim që të paktën më bën të ndihem i ri në zemër. ”

  1. “Bir, ti je vëzhguesi më i mirë i TV në botë, gjeneratori i rrëmujave, lojtari i lojërave dhe sulmuesi i frigoriferit! Akoma, ti je djali im i artë. Gezuar Ditelindjen e dashur!”

“A e dini se cili person i famshëm lindi në këtë ditë shumë të veçantë? Epo, as unë nuk e di. Di vetëm prej teje. Gëzuar ditëlindjen, e dashur! “

“Dy këshilla për ditëlindjen tuaj: harroni të kaluarën, nuk mund ta ndryshoni. Harrojeni të tashmen, sepse nuk ju kam marrë një të tillë. Gëzuar ditëlindjen djali im! ”

“Thjesht mendoni, nëse do të çelim nga vezët si zogjtë në vend që të lindnim, do të duhet t’u tregonim njerëzve Gëzuar Ditën e Hatch!” në vend të gëzuar ditëlindjen. ”

“Të kesh një djalë si ti është një nga gëzimet më të mëdha në jetën time, kështu që ditëlindja jote është një rast i gëzueshëm i përshtatshëm për një festë. Gëzuar ditëlindjen, djalë i dashur! ”

“Pavarësisht nga drejtimi që merrni në jetë, unë gjithmonë do t’ju dërgoj urimet më të mira. Shpresoj që këtë vit ditëlindja juaj të jetë e mbushur me gjithçka që mund të dëshironi. Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“Shakatë dhe ankesat tuaja të këqija, ligësia juaj përsëritet herë pas here; përsëri ju jeni djali më i mirë që dikush mund të pyesë ndonjëherë. Qëndro i bekuar, gëzuar ditëlindjen! ”

“Unë mund t’ju kam mësuar të bëheni një student i mirë, qytetar i mirë, sportist i mirë dhe një shok i mirë. Por ti djali im, më ke mësuar gjënë më të rëndësishme nga të gjitha – si të bëhesh një baba i mahnitshëm. Gëzuar ditëlindjen.”

“Bir, sido që të jetë destinacioni, dije se i meriton të gjitha gjërat mbresëlënëse që jeta ka rezervuar. Gëzuar ditëlindjen!”

“Ju keni qenë një bekim që nga fillimi, dhe unë të dua ty bir me gjithë zemrën time. Gëzuar ditëlindjen”

Zemra juaj qoftë e mbushur me shumë dashuri dhe dhembshuri. Mund të keni sukses, lumturi dhe gëzim gjatë gjithë ditëve tuaja. Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“Greatshtë shumë mirë të kesh një djalë që mund ta duash. Por është ndjenja më e mirë në botë kur djali juaj të do përsëri pafund. Gëzuar ditëlindjen një djali të tillë. ”

“Ti je rritur sa hap e mbyll sytë, biri im. Jo vetëm në lartësi por edhe në pjekuri. Gëzuar ditëlindjen djalit tim më të gjatë, më të mençur, pafundësisht më të dashur! “

“Këto janë momentet që unë ndiej se koha po fluturon shumë shpejt. Ju jeni rritur nga një foshnjë në një djalë të ri sa hap e mbyll sytë. Duke dashur të mund të ngadalësoja kohën, gëzuar ditëlindjen djalë. “

“Ju gjithmonë arrini ta mbushni zemrën time me dashuri dhe pozitivitet. Do të doja të isha atje në ditëlindjen tënde për të të përqafuar personalisht, por dije se mendimet e mia janë gjithmonë me ty. ”

“E di që mezi pret të jesh mbreti i kalasë tënde, por shpresoj se e di që do të jesh gjithmonë një princ i vogël për mua. Ditëlindja juaj qoftë e mbushur me humor dhe gëzim të pakufishëm. ”

“Djali im i dashur, dua që ta dish se ke qenë gjithmonë Dielli në jetën time. Ju keni qenë drita e ndritshme e jetës sime që shkëlqente në çdo ditë të jetës sime që kur keni lindur. Ju uroj shumë ditëlindjen! ”

“Fjalët thjesht nuk janë të mjaftueshme për të shprehur sesa e mrekullueshme ndihem kur të kam si djalin tim. Unë të dua. Ju e bëni jetën time të plotë. Gëzuar ditëlindjen, bir. ”

“Do të jesh gjithnjë rrezja e diellit tim, engjëlli im i vogël. Te dua shume! Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“Gëzuar ditëlindjen. Ju jeni i zgjuar, qesharak, i zhytur në mendime dhe më e mira nga të gjitha, një djalë i frikshëm! Ju uroj një ditë të mrekullueshme të mbushur me dhurata dhe ëmbëlsira të shkëlqyera. ”

“Ti je arsyeja që unë ngrihem nga shtrati çdo ditë të jetës sime. Ekzistenca juaj i ka dhënë jetës sime një kuptim dhe një qëllim. Te dua bir. Gëzuar ditëlindjen!”

“Unë kurrë nuk kam menduar se një djalë mund të jetë kaq i mrekullueshëm, kaq i mirë, kaq i zgjuar, kaq i ëmbël, kështu që e kundërta e asaj që unë mendoja se ishin djemtë. Gëzuar ditëlindjen djalit tim të preferuar në botë. ”

“Ju nuk jeni thjesht një djalë për mua. Ju jeni jeta ime, shpirti im, zemra ime dhe mbi të gjitha, arsyeja e ekzistencës sime. Gëzuar ditëlindjen e dashura ime. ”

“Gëzimi im që të kam si bir është diçka që nuk mund të matet. Mund të ndihet vetëm përmes shumë përqafimeve, puthjeve dhe adhurimeve. Jam shumë i lumtur që isha i bekuar me një djalë aq mahnitës sa ti. ”

“Që nga momenti kur ata të vendosën në krahët e mi, ti u futa menjëherë në zemrën time. Gëzuar ditëlindjen djali! ”

“Ju keni një dhuratë kaq të rrallë në jetë: e bëni kaq të lehtë të të dua. Gëzuar ditëlindjen djalit tim djallëzor, të dashur dhe absolutisht të adhurueshëm. Qofshi të shëndetshëm dhe të lumtur në ditën tuaj të veçantë. ”

“Çdo vit në ditëlindjen tënde, mendoj për momentin kur të dëgjova për herë të parë duke qarë. Ishte momenti më i bukur i jetës time … Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“Shpresoj që këtë vit ditëlindja juaj të jetë vetëm fillimi i një udhëtimi të paharrueshëm që do t’ju çojë drejt një të ardhme edhe më mahnitëse. Mos harroni të vazhdoni gjithmonë të dëshironi dhe të ëndërroni ”.

“Ju e ndryshuat botën sapo hyni. Koha fluturon kaq shpejt, saqë jeni bërë shumë më e fortë dhe më e madhe, por gjithmonë do të jeni fëmija im. “

“Bir… mund të mos e themi shpesh, por sot është një ditë e përsosur për të të bërë të ditur se çfarë dhurate e çmuar je për ne! Gëzuar ditëlindjen, bir. ”

“Bir, pa marrë parasysh se sa vjeç do të jesh, ti gjithmonë do të jesh princi im i vogël. Shpresoj të kesh një ditëlindje vërtet të mrekullueshme. ”

“Kur kohët janë të vështira, mjafton që mendimet e tua të më tërheqësh. Përqafimet dhe puthjet e tua më ushqejnë shpirtin, dhe unë jam aq mirënjohëse që kam një djalë aq të çmuar sa ti. Gëzuar ditëlindjen, e dashur! “

“I dashur bir, uroj që shumë raste të tilla të lumtura dhe të bukura të ndjekin këtë ditëlindje. Dashuria dhe urimet e mia më të mira do të jenë gjithmonë me ju! Ju uroj shumë ditëlindjen! ”

“Urime ditëlindjen, bir. Dëshira ime e ditëlindjes për ty është që çdo vit të sjell: më shumë mençuri; më shumë ëndrra; më shumë të qeshura; dhe më shumë dëshira ”.

“Bir, ti je bekimi ynë më i madh. Qofshin të bekuara ditëlindja dhe të gjitha të nesërmet me gjithçka të mirë në jetë! ”

“I dashur bir, ti je e vetmja arsye që ne shpresojmë në jetë me një buzëqeshje, dhe do të jesh e vetmja arsye që ne të shohim jetën me një buzëqeshje. Gëzuar ditëlindjen.”

“Kam nevojë për ndihmë? Ne do të jemi atje. Festimi? Ne do të jemi atje. Thjesht dua të flasim? Besoni që ne të jemi atje. Kjo nuk është për shkak se kemi shumë kohë – kemi shumë për ju. Gëzuar ditëlindjen, bir. ”

“Ju jeni të dashur për fëmijën e zgjuar që jeni, personin simpatik që do të rriteni dhe djalin e mrekullueshëm që do të jeni gjithmonë! Gëzoni Ditën tuaj të Madhe! ”

“Gëzuar ditëlindjen për një djalë që është i bukur, inteligjent, simpatik dhe vërtet i mrekullueshëm. Kalo një ditë të mbarë djali i dashur! “

“Vogëlushi ynë, ju do të jeni gjithmonë. Një pjesë e zemrave tona, ju do të jeni gjithmonë. Molla e syve tanë, do të jesh gjithmonë. Qëllimi i jetës sonë, ju do të jeni gjithmonë. Gëzuar ditëlindjen, bir. “

“Faleminderit, bir, që na ke dhënë mundësinë të bëhemi prindërit më të mirë që mund të ishim ndonjëherë. Mund të keni një ditëlindje të shkëlqyeshme dhe një vit të mrekullueshëm përpara! “

“Ne jemi kaq me fat që kemi një djalë fantastik si ti. Ju keni qenë gjithmonë një fener drite për ne. Gëzuar ditëlindjen, bir! “

“Ne gjithmonë besojmë se mrekullitë i ndodhin një në një miliard. Por asnjëherë nuk kemi menduar se do të ishim ndër fatlumët derisa të kishim ty, djalin tonë të dashur. Ditëlindja e mrekullueshme! ”

“Ju jeni një person i mrekullueshëm dhe meritoni një jetë të mrekullueshme. Ne jemi gjithmonë aty për ty, biri im. Ju uroj shumë ditëlindjen. ”

“Urime ditëlindjen për dhuratën më të madhe dhe gëzimin më të madh në jetën tonë! Nuk ka asnjë kufizim për sa të duam! ”

“Duke i uruar një ditëlindje shumë të lumtur djalit tonë të mrekullueshëm. Urojmë që të gjitha ëndrrat dhe shpresat tuaja të bëhen realitet! ”

“Nuk ka asgjë më emocionuese dhe të kënaqshme që të kam parë të rritesh dhe të shndërrohesh në një person kaq të mahnitshëm. Ju uroj një ditëlindje shumë të lumtur! ”

Urime per ditelindje