Urime Ditelindje per Gruan

“Duket se të gjithë e dinë që ti ke bërë një vit më i vjetër përveç meje. Në sytë e mi, ju jeni saktësisht ashtu siç ishit kur ju takova për herë të parë – mahnitëse dhe e mrekullueshme. Gëzuar ditëlindjen.”

“Ndërsa fryni qirinjtë në tortën tuaj të ditëlindjes, unë dua të ju tregoj se çfarë gruaje të mrekullueshme bëni. Pa ty në jetën time, zemra ime do të ishte përgjakur. Me ty, pres një jetë të mrekullueshme përpara. Gëzuar ditëlindjen, e dashur. ”

“Unë e di që ju keni shumë gjëra për të bërë, kështu që unë po i heq nga duart tuaja dhe po i bëj për ju. Gezuar Ditelindjen te dua!”

“Me çdo vit, unë do të të dua më shumë. Mos harroni se vitet tuaja më të mira janë akoma para jush dhe unë do të jem për ju në jetën lart e poshtë dhe në mes. Gezuar ditelindjen dashuria ime.”

“Le ta bëjmë këtë një ditëlindje për t’u kujtuar. Gjithçka ka të bëjë me ty sot dhe unë dua të të bëj të ndihesh si gruaja më e lumtur e gjallë ”.

“Unë nuk ndihem në siklet kur u them të gjithë miqve të mi se ju jeni përgjegjës për jetën time. Ndihem me fat dhe krenare që kam një grua aq punëtore dhe të përqendruar sa ti, gruaja ime. Gëzuar ditëlindjen.”

“Ditëlindja juaj është mundësia perfekte për të thënë NDIHM for për të gjitha zënkat dhe argumentet, Faleminderit për të gjitha sakrificat që keni bërë dhe unë ju dua për gjithçka që keni për mua. Gëzuar ditëlindjen.”

Nje Urim Special Per Gruan


“Po plakemi dhe po mësohemi me njëri-tjetrin. Mendojmë njësoj. Lexojmë mendjet e njëri-tjetrit. E dimë se çfare do tjetri pa e pyetur.
Sot, mendoj sa me fat që jam të ndaj jetën time me gruan më të mrekullueshme që kam njohur ndonjëherë.
Ende më fasionon dhe më inspiron. Ke ndikim pozitiv te unë. Je objekti i dëshirës time, arsyeja numër 1 e ekzistencës time. Të dua shumë. Gezuar Ditëlindjen Mbreteresh.”

“Ndihem kaq e bekuar që kam një partner kaq të bukur dhe mbështetës të jetës si ju, zemër! Ju uroj lumturi të vërtetë në ditëlindjen tuaj, dhe gjithmonë! “

“Shumë pak njerëz takojnë shokët e tyre të shpirtit, por unë kam pasur fatin të martohem me këtë dikë të veçantë! Shpresoj te keni nje ditelindje te bukur. Gezuar Ditelindjen e dashur!”

“Urime zemër! Ju keni rrethuar Diellin përsëri dhe është Ditëlindja juaj! Ju uroj më të mirën dhe një darkë me shtatë pjata sonte.

“Herë pas here dikush vjen në jetën tënde dhe ata e kthejnë atë përmbys në një mënyrë të mirë, dhe ti je ai dikush për mua! Ju jeni jeta ime dhe ju uroj shumë ditëlindjen. “

“Për gruan time të bukur, shpresoj që ky vit t’ju sjellë sa më shumë gëzim dhe lumturi që keni sjellë dhe vazhdoni të sillni në jetën time. Gëzuar ditëlindjen!”

“Zgjohem çdo mëngjes dhe falënderoj Zotin e mirë që të solli në jetën time. Jerry Maguire tha më së miri ‘ti më plotëson’. Gëzuar ditëlindjen, gruaja ime e bukur. Të dua gjithmonë dhe përgjithmonë ”.

“Ju mund të jeni më i vjetër me një vit sot, por jeni më seksi se kurrë! Gezuar Ditelindjen zemer.”

“Asnjë fjalë nuk mund të shprehë ndjenjat e mia për ty, zemër. Ti je dashuria ime, dielli im, jeta ime! Gëzuar ditëlindjen!”

Urime për ditëlindje romantike për gruan tuaj

“Më shumë se një grua në ty kam gjetur një mik për gjithë jetën. Gëzuar ditëlindjen.”

“Në ditëlindje njerëzit dëshirojnë kaq shumë gjëra, por për mua ka vetëm dy fjalë – kurrë dhe gjithmonë. Gjithmonë jini pranë meje dhe mos më lini kurrë. Të dua shumë e dashur. Gëzuar ditëlindjen.”

“Urimet më të mira për ditëlindje gruas perfekte në botë që zgjodhi të dashuronte një burrë të papërsosur si unë. Gëzuar ditëlindjen!”

“Pjesa më e mirë e marrëdhënies sonë është se kujtimet e luftimeve të hidhura janë lënë në hije nga ato të kompensimit më pas. Gëzuar ditëlindjen!”

“Mund të ketë qindra mënyra për t’ju uruar një ditëlindje të lumtur, por më e mira është të ju përqafoj dhe të pëshpërisni gjëra të ëmbla ndërsa tundemi për tangon e dashurisë. Gëzuar ditëlindjen!”

“Torta juaj e ditëlindjes është simbolike se si ëmbëlsia juaj i bën momentet e hidhura të jetës time që ia vlen të tolerohen. Gëzuar ditëlindjen.”

“Një ditëlindje është e paplotë pa dolli dhe këtu është e imja për ty – si nënë, ti je më e ëmbla; si grua, je më e bukura; si grua, ti je më e mira. Gëzuar ditëlindjen!”

“Të gjitha pasuritë në botë janë të padobishme pa ju dhe dashurinë tuaj. Gëzuar ditëlindjen diamanti i jetës time. ”

“Një univers, nëntë planetë, 204 vende, 809 ishuj, 7 dete dhe unë pata privilegjin t’ju ​​takoja. Në ditëlindjen tënde, dua që ti të dish se sa kuptim ke për mua. Gëzuar ditëlindjen.”

“Ju jeni jeta ime. Ju jeni fryma ime. Ti je frymëzimi im. Gezuar Ditelindjen!”

“Qëllimi im është të mbaj një buzëqeshje në fytyrën tënde. Dhe kur të fillojë të zbehet, unë do të bëj gjithçka që duhet për të të ndriçuar ditën. Gëzuar ditëlindjen.”

“Të të duash është një privilegj, të të njohësh është një bekim, të jesh me ty është një dëshirë e vërtetë. Shumë dashuri në ditëlindjen tuaj. ”

“Ndërsa plakemi së bashku, ne do të ndryshojmë. Por një gjë do të mbetet e njëjtë dhe kjo është dashuria jonë, ngjitësi që na mban së bashku. Gëzuar ditëlindjen!”

“Shumica e njerëzve lexojnë thonjëza për të gjetur kuptimin e vërtetë të jetës, por gjithçka që duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e dashur! “

Urime të ëmbla për ditëlindje për gruan tuaj

“Poetët dhe piktorët i shprehin më së miri ndjenjat e mia. Uni im i varfër mund të thotë vetëm: “Urime ditëlindjen dashuria ime”.

“Në ditëlindjen tuaj unë dua të bëj një premtim që nuk do të lodhem, derisa të plotësoj të gjitha dëshirat dhe dëshirat tuaja. Gëzuar ditëlindjen!”

“Ju jeni gjëja më e ëmbël në botë dhe e dini se si nuk mund t’i rezistoj gjërave të ëmbla. Gezuar Ditelindjen i DASHUR.”

“Ditët mund të vijnë e të shkojnë. Por dashuria dhe respekti ynë për njëri-tjetrin me siguri do të jetë i fortë dhe asnjë nga forcat e universit nuk mund ta ndryshojë atë. Gëzuar ditëlindjen për ty, gruaja ime e mrekullueshme! “

“Ju jeni gruaja më e mrekullueshme në botë për mua. Ju jeni dhe do të jeni gjithmonë – vajza e veçantë! Gëzuar ditëlindjen!”

“Unë e dua buzëqeshjen tënde, e dua prekjen tënde, i dua shikimet e tua, e dua trupin tënd, të dua! Ju jeni thjesht të papërmbajtshëm. Gëzuar ditëlindjen, gruas time! ”

“Gezuar ditelindjen dashuria ime! Një mijë fjalë nuk do të jenë në gjendje të përshkruajnë bukurinë tënde të ndritshme, një mijë fjalë nuk do të jenë në gjendje të shprehin atë që është në zemrën time. “

“Sot ne po ju festojmë, dashuria ime: gruaja që e bën çdo ditë një festë. Gëzuar ditëlindjen!”

“Këtu duhet të shpresojmë që momentet tona së bashku të jenë më të mëdha sesa numri i pikave të ujit në Shtatë Detet dhe kokrrave të rërës në shkretëtira. Gëzuar ditëlindjen!”

“Gjithë sa dua me të vërtetë të bëj në jetë është që të trajtoj drejt dhe të të mbaj timin. Jo vetëm sot në ditëlindjen tuaj, por edhe në ditët e tjera të vitit. Gëzuar ditëlindjen!”

“Ne festojmë ditëlindjen tuaj çdo vit! Dhe, e vetmja gjë që ndryshon me kalimin e çdo viti është dashuria ime për ju – ajo vazhdon të forcohet. Gezuar ditelindjen dashuria ime!”

“Flakët e pasionit nuk do të shuhen kurrë midis nesh. Lëreni dashurinë tonë të ndizet me shkëlqim dhe t’ju sjellë një ditëlindje të mrekullueshme. “

“Sot ka të bëjë me ty, gruaja ime e bukur. Pra, le të darkojmë në restorantin tuaj të preferuar, të hapim shishen tuaj të preferuar të verës dhe të shikojmë filmin tuaj të preferuar. Sot ka të bëjë me kënaqësinë në atë që doni! Gëzuar ditëlindjen!”

“Unë do të mbështjell krahët rreth jush shansin e parë që kam. Bëhuni gati për një shtrydhje të madhe të ditëlindjes, i dashur!

“Pasja e një miku, partneri dhe një e dashure u mbështoll në një! Nuk mund të isha më me fat. Gëzuar ditëlindjen për ty bebe! “

“Trendafilat jane te kuq. Vjollcat janë blu. Gruaja ime është shumë e mrekullueshme dhe shumë e mirë edhe në shtrat! Gezuar Ditelindjen bukuroshe!”

“Urime ditëlindjen, foshnjë. Premtoj që do ta bëj ditën tënde aq të veçantë sa ti për mua, dhe premtoj ta bëj vitin tënd edhe më të veçantë! ”

“Asnjë dëshirë për ditëlindje, kartolina ose dhurata për ditëlindje nuk mund të shprehë sasinë e dashurisë dhe respektit që kam për ju. Të dua tani dhe përgjithmonë. Gëzuar ditëlindjen!”

“Tek ti kam gjetur: partnerin perfekt, shoqen më të mirë dhe dashurinë më të ëmbël që kam imagjinuar ndonjëherë. Jam shumë e lumtur që jeta më ka sjellë tek ju. Gezuar Ditelindjen zemer!”

“Megjithëse kalendari im më thotë që sot duhet të të tregoj se sa shumë të dua, shpresoj se e di që të dua çdo ditë të vitit; shumë më tepër sesa fjalët e thjeshta mund të shprehin. Gezuar Ditelindjen zemer!”

“Unë nuk e dija se çfarë të bëja për ty në ditëlindjen tënde pasi kuptova se diamantet do të ishin shumë të lirë dhe ari shumë i zakonshëm, kur krahasohej me një xhevahir si ti. Gëzuar ditëlindjen, e dashur. “

“Për sa kohë që ju kam pranë nuk ka asgjë në botë që mund të më ndalojë të arrij qëllimet e mia. Unë i përkulem një gruaje mbështetëse dhe një partneri të bukur të jetës si ti. Gëzuar ditëlindjen.”

“Faleminderit që erdhe në jetën time, zemër, e bëre kaq të gëzueshme dhe kuptimplote. Keni një ditëlindje magjike dhe një vit të mrekullueshëm! Gëzuar ditëlindjen!”

Urime ditelindje per gruan

“Ju jeni më e ëmbël se torta e ditëlindjes që do të gllabërojmë më vonë! Ja një dolli për gruan e ëndrrave të mia. Gëzuar ditëlindjen, dashuri! ”

“Gëzuar ditëlindjen shokut shpirtëror më frikësues, miqësor, të bukur dhe jashtëzakonisht qesharak që keni qenë në jetën time.”

“Unë kurrë nuk mund të shpresoja të gjej një thesar aq të madh sa gëzimi për të të njohur. Jeta ime është përmirësuar vetëm nga dita kur u njohëm. Sot ne festojmë ditëlindjen tuaj, ashtu si çdo ditë festoj faktin që keni lindur. Unë të dua. Gëzuar ditëlindjen.”

“Kur të mbyllni sytë dhe të bëni një dëshirë, uroni për një jetë të gjatë, plot dashuri dhe lumturi. Ju sigurisht e meritoni atë. Gëzuar ditëlindjen, nga burri juaj. ”

“Gëzuar ditëlindjen gruas sime, shoqes më të mirë, partnerit, dashnores, nënës së fëmijëve të mi dhe rojes së zemrës sime.”

“Dhuratat e prekshme zbehen me kohën. Por, dashuria është një nga dhuratat më të mëdha që zgjat përgjithmonë dhe nuk mund të vidhet. Dhurata ime për ju në ditëlindjen tuaj është e gjitha dashuria, besimi dhe respekti im. Gëzuar ditëlindjen!”

“Një puthje këtu, një puthje atje, një mijë puthje kudo për ditëlindjen tënde! Kaloni një ditë të bukur dhe le të shohin të gjithë buzëqeshjen tuaj të mrekullueshme! Gëzuar ditëlindjen!”

“Shumë vite nga tani, ne do të shohim prapa dhe do të kuptojmë se kjo është ditëlindja e parë që ne po festojmë së bashku, nga shumë që do të vijnë. Mezi pres të kaloj secilin prej tyre me ju. Faleminderit që ishe pranë meje. Gëzuar ditëlindjen!”

“Ditëlindja juaj është një rast i përsosur për të thënë që unë vë re dhe vlerësoj të gjitha gjërat e veçanta që ju bëni çdo ditë për ta bërë jetën time kaq të bukur dhe kuptimplote! Gëzuar ditëlindjen!”

“Gjithçka që dua të bëj është të të mbaj në krahët e mi përgjithmonë, sepse parajsa ime është e drejtë në krahët e tu të dashur. Gëzuar ditëlindjen.”

“Ju e ndryshuat ekzistencën time të papërsosur në një të përsosur dhe e bëtë botën time të papërsosur absolutisht të përsosur. Ju jeni me të vërtetë një grua e përsosur. Gëzuar ditëlindjen!”

“Gjithçka që kam dëshiruar ndonjëherë në jetë je ti, gruaja ime e dashur. Ti je thesari im i paçmuar dhe unë do të të çmoj për të gjitha ditët e jetës sime. Ju uroj ditëlindjet më të lumtura, dashuria ime. ”

“Zemër, unë jam shumë mirënjohëse për ty që më bëre një njeri të plotë sepse isha i paplotë derisa ti erdhe në jetën time dhe më bekove me dashurinë tënde. Ju gjithmonë do të mbeteni gruaja e vetme, buzët e së cilës do të puthin këto buzët e mia. Gëzuar ditëlindjen!”

“Babe, unë do të preferoja të isha njeriu më i varfër në tokë dhe të kisha dashurinë tënde sesa të isha njeriu më i pasur në botë dhe të jetoja pa dashurinë tënde. Dashuria jote është shumë e çmuar për mua për të jetuar pa të. Gëzuar ditëlindjen!”

“Unë e konsideroj veten si njeriun më me fat që kam jetuar në këtë tokë, sepse unë mbaj në krahë gruan më të bukur në tokë dhe vendos bimë puthje në buzët e saj. Të dua kaq shtrenjtë, gruaja ime e dashur. Gëzuar ditëlindjen.”

“Përgjatë viteve, ti më ke dhënë dhuratën e zemrës sate. Në ditëlindjen tënde, të lutem e di që ke zemrën time dhe gjithçka që mund të jap. Gëzuar ditëlindjen!”

“Nëse do të më duhej të zgjidhja përsëri një partner të jetës, patjetër që do të ishe numri im përsëri. Ti je drita e jetës time dhe të dua shumë. Në këtë ditë të veçantë dëshiroj t’ju tregoj gëzuar ditëlindjen vajzë. “

“Që nga hera e parë që vura sytë te ti, e dija thellë në zemrën time se ti ishe partneri i duhur i jetës për mua. Dhe sa të drejtë kisha! Ju vazhdimisht e lini zemrën time të mbushet me gëzim dhe lumturi të papërshkrueshme. Gëzuar ditëlindjen, wifey im e dashur. “

“Çdo vit që kalon më bën të kuptoj se çfarë djali me fat jam që jam martuar me ty. Ju sollët rrezet e diellit dhe gëzimin në jetën time dhe dashuria juaj është drita që ndriçon martesën tonë. Gëzuar ditëlindjen.”

“Arsyeja pse çdo ditë e bekuar e imja është me diell është thjesht për shkak të dashurisë që më dhuroni. Gezuar ditelindjen dashuria ime. Ti je dhe do të jesh gjithmonë rrezja e diellit tim. “

Klikoni ketu per te lexuar gjithe Urimet per ditelindje