Urime per Ditelindje per Shoqen

Urime Ditelindjen e dashur Shoqe. Shpresoj qe te gjitha deshirat te te plotesohen dhe qofsh e lumtur gjthmone.

Numeroje jeten tende nga buzeqeshjet dhe jo nga lotet. Numeroj vitet tuaja nga shoqeria dhe jo mosha. Shume Urime per TY.

Qofsh e lumtur dhe e bekuar gjate gjithe jetes tende.

Shume Urime per TY nga une, shpresoj qe lumturia te jete pjese e jetes tende gjithmone.

Me lule ne dore me resperkt shpirtror dhe cdo te mir ne jete urime ditelindjen i befsh 100 vjet je shoqa ime perjet tu plotsofshin tgjitha endrat dhe deshirat ne kte jete!

Nuk eshte njelloj si ta shkruaj un dhe si ta shkruash ti…mgjths po te ndihmoj… mikja ime gezuar ditelindjen…Gezuar per te gjithe vitet qe do te pasojne kete ditelindje…qofsh vajza me e lumtur ne bote…Uroj qe vitet e ardhshme te bejne reaitet endrrat e tua, gjithcka te behet sikur ti deshiron…Uroj te mbetesh gjithmone e njejta qe un njoh…je e mrekullueshme ne cdo gje MIKJA IME…Gezuar kete ditelindje dhe e gezuar qofsh perhere..!!! te puth

Gëzuar ditëlindjen shoqja më e mirë
Vetëm rrezja e miqësisë nuk shkrihet
Dhe nxehet në kohë të vështira.
Një mik nuk do të na mashtrojë kurrë
Nuk do të largohet, nuk do të tradhtojë!
E dashur, ji gjithmonë e bukur
Shpirt i bukur dhe i embel.
Dhe lëreni akullin të shkrijë zemrat
Të gjithë tek të cilët shpie rruga juaj!

Urime per ditelindje