Urime per Ditelindje per Vajzen

Urime për ditelindjen fëmijës më të mirë qe unë njoh! Ti je e zgjuar, gazmor, dhe e ëmbël, kombinim perfekt!

Ti je përgjithmonë në zemrat tona. Zoti të bekoftë ndërsa ti rritesh dhe të gjithë të ardhmen tende. Gëzuar Ditëlindjen Zemër!

Me sa mund të them, ti je fëmija më i mirë që kam njohur ndonjëherë. Gëzuar ditëlindjen, bukuroshe!

Me kalimin e viteve kam kuptuar qe një gjë është e sigurte. Ti je bekimi më i madh që më është dhënë ndonjëherë dhe mezi pres të shoh se si rritesh ndërsa jetët tona ecin përpara. Gëzuar ditëlindjen!

Një ditë, Perëndia na bekoi me dhuratën më të bukur të mundshme. Me ty zemra jonë! Jeta jone nuk kanë qenë më e njëjta por është bërë më e bukur. Gëzuar ditëlindjen, vajza jonë!

Në ditëlindjen tënde, gjithmonë mos harro se sa me fat je, të rrethohesh nga gjithë ata që të duan. Kënaqu me tortën dhe dhuratat që të kanë sjellë. Kalofsh një ditëlindje të paharruar!

Ti je drita e jetës, krenaria dhe gëzim im. Urime për ditëlindje engjëllit tim.

Shumë fat dhe urimet më të mira për fëmijën më të bukur të gjithë universit në ditëlindjen e tij. Edhe 100!

Unë mezi kam pritur për këtë ditë gjatë gjithë vitit, Urime për ditelindjen engjëllit tim të çmuar. Të dua shumë.

Ti ke sjellë kaq shumë gëzim në jetën tonë, vogelush. Gëzuar ditëlindjen dhe shpresoj të kënaqesh shumë sot.

Të dërgojmë shumë puthje, përqafime dhe urime për ditëlindje për fëmijën tonë të ëmbël.

Të urojmë një ditëlindje plot me lodra, ëmbëlsira, çokollata dhe argëtim për fëmijën tonë më të mirë.

I dashur vogëlush, buzëqesh, qesh, luaj; sot është ditëlindja jote. Edhe 100 Vjeç!

Të uroj një ditelindje fantastike dhe të lumtur engjëllit tim të vogël.

Uroj që ditelindja e fëmijës më të zgjuar në botë të jetë e ëmbël si mjalti. Edhe 100 Vjeç!

Unë lutem për një të ardhme të ndritshme për ditëlindjen e engjëllit të vogël.

Shiko jashtë; fluturat po vallëzojne në lule për të festuar ditëlindjen tende.

Te deshiroj gjithë te mirat
Sot eshte nej dite speciale per ty, nje dite mjafte e rendesishme jo vetem ne jeten tende mirpo ne jeten e te gjithe atyre qe kan rendesi per ty. Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i dashur ne jeten time, andaj sot festo, gezo dhe ndjehu e lumtur sepse je arsyeja e buzqeshjes se shume personave, je arsyeja e lumturis se shume personave, dhe mbi te gjitha SHUME URIME PER TY drita e syve te mi. TE DUA shume. Shummm Shummm Urime per ty.

Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY.

Urime e Dashura Ime Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet..! Te duaaa…

Unë nuk jam i sigurt se çfarë të shkruaj për ditëlindjen tënde vajza ime e dashur. Unë mund të them se ti je e gjithë bota për mua. Unë mund të komplimentoj për bukurine tënde të brendshme dhe të jashtme. Dhe, unë mund të them se ti je pjesa që kompleton familjen tonë. Ok, ndoshta unë e dija se çfarë të shkruaja. Gëzuar ditëlindjen!

Urime per ditëlindje yllit me të bukur në të gjithë galaktikën. U bëftë dita jote më e ndritshme se kurrë më parë!

Çdo ditë me ty në jetën tonë bëhet më e veçantë se një ditë më parë. Ti je kaq e dashur për ne dhe ne duam gjërat më të mira për jetën tënde. Gëzuar ditëlindjen për fëmijën tonë të mrekullueshme!

Ti je ëmbëlsia dhe shpirti ynë! Urime për ditëlindje fëmijës që na bën të buzëqeshim çdo ditë.

Gëzuar ditëlindjen princieshes sonë! Urojme qe dita e sotme të sjellë të gjitha gëzimet që ke deshiruar. Dhe mos harro dhuratat!

Princeshat vijnë në të gjitha ngjyrat dhe moshat. Ti, e dashura ime, je më e mira dhe më e bukura nga të gjitha. Kalofsh një ditëlindje të paharruar!

Është e vështirë të besoj se ti po rritesh kaq shpejtë. Jo shumë kohë më parë, ti ishe një bebe dhe së shpejti do të jesh një adoleshente. Le të ngadalësojmë pak dhe të gëzojmë kohën sebashku më shumë këtë vit. Gëzuar ditëlindjen!

Gëzuar Ditelindjen bukuroshe! Ti je tifozja ime e preferuar!

Ditëlindjet nuk janë të gjitha të lidhura me dhuratat. Edhe pse ato janë të bukura, ka diçka shumë më të rëndësishme, torta!!

Unë kisha në mendje të bëja një dhuratë të madhe për ditëlindjen tënde, por në vend të kësaj unë do të japë dicka tjetër. Mendoj se do të jetë më emocionuese të kalojmë sëbashku një ditë të tërë duke bërë shopping se sa të shihja të hapje vetem një kuti. Gëzuar ditëlindjen!

Super heronjtë janë të rrallë këto ditë, por mirësia dhe ndihma që ti tregon ndaj familjes dhe shokëve shkëlqen dhe të bën ty më shumë se një super hero për ne. Gëzuar ditëlindjen!

Klikoni ketu per te lexuar gjithe Urimet per ditelindje